Uludağ Granit - Web Sitemize Hoşgeldiniz

Açılış Saatleri:Pzt - Cmt, 08.30 - 18.00
Ankara Yolu Üzeri 2.Km. Sınırtaş Yanı,İnegöl/Bursa/Türkiye

Hakkımızda

Biz Kimiz

Ürünlerimizi görmek için sizleri tesisimize bekliyoruz.

1986 Yılında 4 kardeşin İnegöl, Kurşunlu kasabasında kurulan firmamız Uludağ Granit Mermer fabrikası oluşumunu tamamlamış faaliyetlerine devam etmektedir. 1994 yılında Birol Memiş’in açmış olduğu Uludağ Granit Mermer Ltd. Şti. başarılı pazarlama stratejisi, kaliteli ürün temini, artarak devam eden perfonmansı ile mutfak tezgahı, basamak ve mermer iç dekor alanlarında faliyetlerini her gecen gün profosyenel anlamda sürdürmektedir.

Mermer ve Granit sektöründe hak ettiğimiz yere ulaşma azmi ve gayreti içerisinde mermer ve granit pazarında lider firmalardan biri olan firmamız modern teknolojik makina parkuru ile sizlere kaliteli hizmet vermekten onur duyar.

Birol Memiş’in mutfak tezgahı ve iç dekor işciliği ile başlayan serüveninde yoğun çalışma perfonması ve doğruluk ekseni içerisinden hiç ayrılmadan adını en güvenilir firmalar arasına yazdırmıştır. Kendisi bilgisini ve tecrübesini ikinci nesle devretmenin gururu içerisindedir.

Ünvan Memiş’in Babasından almış olduğu emaneti siz müşterilerimize her gecen gün daha güzel şekilde sunmak için çalışmaktayız. Bu amaç doğrultusunda bünyemize katmış olduğumuz mozaik patlatmalar ile sizlerle beraberiz.